Treningi, zajęcia sportowe i artystyczne

Do gór mamy daleko - dlatego spotykamy się też w Warszawie. Na Jazdowie mamy bazę wypadową do treningów ogólnorozwojowych. Na Szczęśliwicach spotkamy się by szkolić technikę narciarską - pod dachem i pod chmurką. Uzupełniamy to treningami rolkowymi i spotkaniami artystycznymi.

Jazdów - treningi ogólnorozwojowe

Dzieci trenują w stałych grupach rocznikowych (2018 - 2008) przez cały rok szkolny.

Dorośli dzielą się pod kątem zainteresowań - są grupy biegowe o różnym zaawansowaniu oraz ogołnorozwojowe - przygotowujące do jazdy na nartach.

Młodsze dzieci uczą się jak ćwiczyć - poprzez zabawę, gry zespołowe, dużo wygłupów. Starsze dzieci trenują pod kątem wyjazdów narciarskich. Nasz domek ma adres Jazdów 8/1.

UWAGA! Do grupy 2017 przyjmujemy już zapisy na listę rezerwową.

Szczęśliwice

Treningi na Szczęśliwicach są uzupełnieniem treningów w górach. Spotykamy się w semestrze zimowym, żeby regularnie trenować narciarstwo. Rozpoczynamy 3 października i trenujemy do 30 stycznia 2023.

Dywan

Czwartkowe treningi na dywanie to nowość w naszym klubie i w warszawskim środowisku. Nasi instruktorzy przeszli specjalne szkolenie.

Treningi odbywają się pod dachem, niezależnie od pogody. Dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba wozić ze sobą sprzętu - jest na miejscu!

Rolki

Na wiosnę, kiedy sezon narciarski się kończy, wychodzimy na dwór ćwiczyć dalej. Jazda na rolkach jest świetnym uzupełnieniem treningu narciarskiego. Zajęcia odbywają się na zmianę na skejparku i w parku. Technikę przeplatamy zabawą i wyzwaniami.