Treningi, zajęcia sportowe i artystyczne

Do gór mamy daleko - więc regularnie spotykamy się również w Warszawie. Domek na Jazdowie 8/1, park Agrykola i Łazienki to nasza baza treningów ogólnorozwojowych. Na Szczęśliwicach szkolimy technikę narciarską - pod dachem i pod chmurką. Uzupełniamy to treningami rolkowymi oraz spotkaniami artystycznymi.

Jazdów wiosenny - treningi ogólnorozwojowe

Dzieci trenują w stałych grupach rocznikowych (2018 - 2008) przez cały rok szkolny.

Dorośli dzielą się na grupy biegowe o różnym stopniu zaawansowania oraz ogólnorozwojowe - porawiające ogólną sprawność, samopoczucie i przygotowujące do jazdy na nartach.

Młodsze dzieci uczą się ćwiczeń - poprzez zabawę i gry zespołowe. Starsze, trenują pod okiem instruktorów, pod kątem wyjazdów narciarskich. Nasz domek ma adres Jazdów 8/1.

Szczęśliwice

Treningi na Szczęśliwicach są uzupełnieniem treningów narciarskich w górach. Odbywają się regularnie w semestrze zimowym, od 3 października do 30 stycznia 2023.

Dywan

Czwartkowe treningi na dywanie to nowość w Potworach i w warszawskim środowisku narciarskim. Nasi instruktorzy przeszli specjalne szkolenie!

Treningi odbywają się pod dachem, niezależnie od pogody. Dodatkowy plus: nie trzeba mieć sprzętu - jest na miejscu!

Rolki

Na wiosnę, gdy sezon narciarski się kończy, my trenujemy dalej. Jazda na rolkach jest świetnym uzupełnieniem treningu narciarskiego i świetną zabawą. Zajęcia odbywają się na zmianę w skate-parku lub w parku.