Uwaga. Wyjazd tylko dla członków Klubu Potwory. W tym wydarzeniu mogą uczestniczyć wyłącznie członkowie klubu z opłaconą składką za bieżący sezon. Dzięki za wsparcie!

Chcę dołączyć do klubu i opłacić składkę >

Na tegoroczny wyjazd rodzinny zapraszamy do San Pellegrino. Wyjazd skierowany jest wyłącznie do naszych klubowiczów. Podczas wyjazdu szkolimy dzieci, które już potrafią jeździć samodzielnie, hamować i wyjeżdżać wyciągiem. Prowadzimy grupy szkoleniowe podzielone na roczniki od 2019 do 2008. Każda z grup ma swojego trenera prowadzącego oraz grupę stałych pomocników.

Ośrodek narciarski położony na rozległej przełęczy we włoskich Dolomitach. Wysokość 1918m. n.p.m gwarantuje warunki śniegowe do jazdy a także do biegówek. Jest to jedno z naszych ulubionych miejsc: szerokie i urozmaicone stoki pośród gór, dobre trasy treningowe i wspaniałe widoki.

W hotelu jest bardzo miło i smacznie. Po nartach można relaksować się w centrum welness z mini basenem, hydromasażami, fińską sauną i innymi atrakcjami. Dla miłośników narciarstwa biegowego, przygotowana trasa biegnie tuż na tyłach hotelu.

UWAGA! Prowadzimy już zapisy wyłącznie na listę rezerwową, niestety lista główna jest już zamknięta.

Kiedy

20-27 stycznia

Gdzie mieszkamy

Mieszkamy w zaprzyjaźnionym Hotelu CRISTALLO. Jest to niewielki hotel położony 350 metrów od wyciągów. Na parterze budynku jest wypożyczalnia sprzętu oraz sklep sportowy. Po nartach można korzystać ze strefy SPA oraz małego basenu.

Pokoje są 2, 3, 4 oraz 5-osobowe w standardzie: classic, superior, junior.

Hotel serwuje urozmaicone śniadania i lunche w formie bufetu na słodko i na słono, warzywa, sałatki. Obiadokolacje składają się z zakąski oraz trzech różnych do wyboru pierwszych oraz drugich dań, pięciu różnych deserów, specjalnego menu dla dzieci, dań wegetariańskich oraz bezglutenowych. W skórcie: nie liczcie, że schudniecie.

Napoje do kolacji są dodatkowo płatne. Z dostępu do Internetu można korzystać na terenie całego obiektu za dodatkową opłatą.

Koszt

1250 EUR dorosły (pokój Classic)
430 EUR dzieci 2023-2021 (w opcji z dwójką dorosłych w pokoju, bez szkolenia narciarskiego)
620 EUR dzieci 2020-2018 (w opcji z dwójką dorosłych w pokoju, bez szkolenia narciarskiego)
900 EUR dzieci 2019-2016 (w opcji z dwójką dorosłych w pokoju)
1200 EUR dzieci 2015-2008 (w opcji z dwójką dorosłych w pokoju)

200 EUR dopłata za dziecko z jedną osobą dorosłą

100 EUR/osoba dopłata za pokój Superior

150 EUR/osoba dopłata za pokój Junior Suite

w cenie osoby dorosłej:

mieszkanie i wyżywienie (śniadania, brunch i obiadokolacje) ubezpieczenie Wiener Optimum KL 40 0000 EUR+AS zimowe (6 dni narciarskich oraz 2 dni podróży), szczegóły: „Ubezpieczeni w Podróży”
skipass 6-dniowy Skipass Alpe Lusia San Pellegrino

w cenie dziecka biorącego udział w szkoleniu:

mieszkanie i wyżywienie (śniadania, brunch hotelowy lub lunch na stoku, obiadokolacje)
6-dniowe szkolenie narciarskie (roczniki: 2019-2008)
ubezpieczenie Wiener Optimum KL 40 0000 EUR+AS zimowe (6 dni narciarskich oraz 2 dni podróży), szczegóły: „Ubezpieczeni w Podróży”
skipass 6-dniowy
zajęcia popołudniowe 5 dni

Cena nie obejmuje dojazdu. Dzieci, które będą wcześniej na naszym feryjnym wyjeździe w Falcade (roczniki 2012 i starsi) - dojazd bezpłatny. Dzieci (2015-2013), które będą na wyjeździe w Hinterstoder - proponujemy dojazd pociągiem, cena 130 EUR (opcję można wykupić jako dodatek do wyjazdu samodzielnego).

Dodatkowo można wykupić ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu dla każdego uczestnika. Składka na ubezpieczenie wynosi 3% ceny. Umowa ubezpieczenia może być zawarta najpóźniej do 7 dni od daty zawarcia umowy na wyjazd czy wpłaty zaliczki (z zastrzeżeniem iż w żadnym wypadku ubezpieczenie KR nie może być zawarte później niż 7 dni przed datą rozpoczęcia wyjazdu). Szczegóły ubezpieczenia >

Zapisy trwają do 15 listopada 2023 lub do chwili wyczerpania miejsc. Minimalna liczba uczestników, żeby odbył się wyjazd to 50 osób.

Płatność przyjmujemy na rachunek walutowy w mBank:

Fundacja Potwory Klub Sportowy

IBAN: PL74 1140 2004 0000 3512 1393 9139

BIC: BREXPLPWMBK

tytułem: Ferie rodzinne_nazwisko rodziny

Instruktorzy i szkolenie

Szkolenie narciarskie prowadzić będą nasi doświadczeni instruktorzy. Są to osoby, które nie tylko dobrze szkolą, ale co najważniejsze – praca z dziećmi sprawia im ogromną przyjemność. Część instruktorów dzieci będą znały z zajęć na Jazdowie. Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i efektywność nauczania, dlatego jeden instruktor ma pod opieką nie więcej niż 6-7 dzieci.

Zajęcia popołudniowe prowadzą ci sami instruktorzy, co na stoku. Będą to zajęcia ruchowe na zewnątrz albo plastyczne w środku. Czasami będzie to połączenie jednego i drugiego.

Wyjazd poprowadzą: Krzysiek Kaźmierczak oraz Hanka Chmielewska-Majlert

kontakt:

krzysiek@potwory.com hania@potwory.com

Grupy i szkolenia narciarskie dla dorosłych

Zapraszamy na szkolenie z techniki jazdy w miłym towarzystwie. Grupy dla dorosłych liczą od 4 do 10 osób i są zróżnicowane pod względem zaawansowania. Trening narciarski trwa 2 godziny dziennie. Organizujemy dwie grupy: poranną i popołudniową. Wszystkim dorosłym, którzy chcą pojeździć sportowo czy rekreacyjnie przypominamy, że bardzo ważne jest odpowiednie kondycyjne przygotowanie przed sezonem! Nie prowadzimy szkolenia dla osób dopiero zaczynających przygodę z narciarstwem ani grup snowboardowych.

Szkolenie dla dorosłych jest dodatkowo płatne 220 EUR za osobę. Minimalna liczba uczestników, żeby zorganizować szkolenie dla dorosłych to 10 osób (dwie grupy po 5 osób).

Zajęcia popołudniowe dla dzieci

Aktywność nie kończy się na stoku, po południu zabieramy dzieci na zajęcia. W zależności od stopnia zmęczenia i pogody (nie tylko ducha) dzieci mają zajęcia plastyczno-twórcze lub sportowe na zewnątrz. Jedno popołudnie jest dniem bez zajęć. Można wtedy wybrać się na wycieczkę po okolicy lub rodzinnie poleniuchować.

Plan dnia na wyjeździe

Dzieci ruszają rano z trenerami i uczą się jazdy w małych grupach. W przerwie jemy z dziećmi lunch. Rodzice w tym czasie mogą ciężko trenować lub opalać się z widokiem na Dolomity. Ewentualnie spotkamy się na zamkniętej trasie sprawdzić czy już dzieci jeżdżą szybciej niż rodzice ;)

Dzień pierwszy: spotykamy się na miejscu, w hotelu w sobotę 18 lutego od godziny 14:00. Wspólna obiadokolacja o godzinie 19:00.

Dzień ostatni: wyjazd kończymy w sobotę 27 stycznia śniadaniem. Pokoje musimy opuścić do godziny 10:00.

Pozostałe dni:

7:30 - 9:30 śniadanie

8:45 wyjście na narty

15:45 powrót do hotelu (młodsze grupy kończą zajęcia o 14:00)

17:00 - 18:30 zajęcia popołudniowe

19:00 obiadokolacja

Sprzęt, co zabieramy ze sobą

  • własny sprzęt narciarski
  • kask i gogle
  • zalecamy dla dzieci ochraniacz na plecy tzw. "żółwik"

Sprzęt można wypożyczyć na miejscu. Warto z wyprzedzeniem zarezerwować sobie sprzęt w wypożyczalni. Potwory nie pośredniczą w wypożyczaniu sprzętu.