Uwaga. Wyjazd tylko dla członków Klubu Potwory. W tym wydarzeniu mogą uczestniczyć wyłącznie członkowie klubu z opłaconą składką za bieżący sezon. Dzięki za wsparcie!

Chcę dołączyć do klubu i opłacić składkę >

Feryjny wyjazd sportowy dla trenujących z nami dzieci od rocznika 2012 do 2008. Jeździmy i trenujemy w kameralnym włoskim ośrodku Falcade. Region narciarski San Pellegrino/Falcade/Alpe Lusia to jeden z naszych ulubionych – dużo tras, gwarancja śniegu i dobrych stoków treningowych. W ramach wyjazdu dzieci będą jeździć 6 dni na nartach. Popołudniami zorganizujemy zajęcia sportowe: treningi uzupełniające (praca nad mobilnością i stabilizacją), rozciąganie, jazda na łyżwach, biegówki oraz wideo analizę postępów narciarskich. Będzie też nauka serwisowania nart.

Wyjazd wieczorem, w piątek 12 stycznia.

Zbiórka o godzinie 21:00 na parkingu na błoniach Stadionu Narodowego od strony ul. Zielenieckiej (na wysokości Teatru Powszechnego).

Powrót w nocy z 20 na 21 stycznia (wyjazd z hotelu 8:00 rano). Powrót na ten sam parking przy Stadionie Narodowym. Podróżujemy autokarem z Top Travel Coaches.

Kiedy

12-20 stycznia

Gdzie mieszkamy

Zakwaterowanie Hotel San Giusto.

Hotel położony jest blisko centrum Falcade. W hotelu jest mały basen i siłownia. Obok znajdują się trasy biegówkowe, lodowisko i przystanek autobusowy. Na stok dojeżdżamy skibusem 1 kilometr. Śniadania serwowane są w formie bufetu. Na obiadokolacje jest wybór z trzech dań. Hotel serwuje również dania wegetariańskie.

Dla kogo

Wyjazd dla dzieci z roczników od 2012 do 2008 należących do klubu. Szkolenie dla dzieci z dobrymi i bardzo dobrymi umiejętnościami narciarskimi.

Koszt

1250 EUR płatne zgodnie z poniżyszym harmonogramem:

600 EUR zaliczka płatna w ciągu 3 dni od otrzymania maila z potwierdzeniem o dostępności miejsca.

650 EUR dopłata do 12 grudnia 2023.

Dodatkowo dzieci muszą mieć ze sobą 110 EUR na lunche według własnego wyboru.

W cenie wyjazdu: dojazdy, noclegi, wyżywienie (2 posiłki dziennie: śniadanie, obiadokolacja), 6-dniowy skipass, szkolenie narciarskie, opieka trenerska oraz ubezpieczenie Wiener "Ubezpieczni w Podróży", wariant Optimum KL 40 000 EUR plus AS zimowe (narty).

Dodatkowo można wykupić ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu. Składka na ubezpieczenie wynosi 3% ceny. Umowa ubezpieczenia może być zawarta najpóźniej do 7 dni od daty zawarcia umowy na wyjazd czy wpłaty zaliczki (z zastrzeżeniem iż w żadnym wypadku ubezpieczenie KR nie może być zawarte później niż 7 dni przed datą rozpoczęcia wyjazdu). Szczegóły warunków ubezpieczenia kosztów rezygnacji >

Płatność przyjmujemy na rachunek walutowy w mBank:

Fundacja Potwory Klub Sportowy

IBAN: PL74 1140 2004 0000 3512 1393 9139

BIC: BREXPLPWMBK

tytułem: Ferie Włochy_imię nazwisko uczestnika

Instruktorzy i szkolenie

Wyjazd poprowadzi: Szymon Chmielewski

kontakt: szymon@potwory.com

Plan dnia na wyjeździe

07:30 pobudka

08:00 śniadanie

08:45 wyjście na narty

12:00 lunch na stoku

15:00 powrót z nart

16:30 zajęcia popołudniowe

18:00 obiadokolacja

Sprzęt, co zabieramy ze sobą

 • aktualny dowód lub paszport
 • kartę ubezpieczenia EKUZ
 • sprzęt narciarski (narty muszą być po serwisie!)
 • narty SL
 • narty GS
 • cały zestaw ochraniaczy na slalom
 • pełny kask (Obowiązkowo! Kask nie może mieć miękkich nauszników.)
 • ochraniacz na plecy tzw. żółwik
 • strój sportowy na salę i na treningi na zewnątrz: buty biegowe, krótkie spodenki, długie spodnie do biegania, cienka kurtka, czapka i rękawiczki
 • kto ma: łyżwy i sprzęt na biegówki
 • 110 EUR na opłacenie lunchy