Uwaga. Wyjazd tylko dla członków Klubu Potwory. W tym wydarzeniu mogą uczestniczyć wyłącznie członkowie klubu z opłaconą składką za bieżący sezon. Dzięki za wsparcie!

Chcę dołączyć do klubu i opłacić składkę >

Feryjny wyjazd sportowy dla dwóch trenujących z nami grup dzieci: 2011-2010 oraz 2009-2008. Jeździmy i trenujemy w kameralnym włoskim ośrodku Falcade we Włoszech. Mieszkamy blisko stoku. Po nartach głównie zajęcia sportowe (treningi, serwis, rozciąganie, video analiza) i czasem zajęcia artystyczne oraz łyżwy. Jeździmy na nartach 6 dni na nartach.

Wyjazd w piątek 10 lutego wieczorem. Zbiórka 21:30 na parkingu na błoniach Stadionu Narodowego od strony ul. Zielenieckiej (na wysokości Teatru Powszechnego). Powrót w nocy z 18 na 19 lutego (wyjazd z hotelu 8:00 rano) na ten sam parking. Podróżujemy autokarem z Top Travel Coaches.

Kiedy

10-18 lutego

Gdzie mieszkamy

Zakwaterowanie CASA ALPINA SANT’APOLLINARE kameralny hotel położony w dolinie (1050m. n.p.m.), niecałe 4 km od kolejki, 100m od przystanku skibusa (będziemy mieli też na miejscu do dyspozycji też własny autokar).

Dla kogo

Wyjazd dla dzieci z roczników od 2011 do 2008 należących do klubu. Szkolenie dla dzieci z dobrymi i bardzo dobrymi umiejętnościami narciarskimi.

Koszt

1100 EUR płatne zgodnie z poniżyszym harmonogramem:

500 EUR zaliczka płatna w ciągu 3 dni od otrzymania maila z potwierdzeniem o dostępności miejsca

600 EUR dopłata do 20 grudnia.

W cenie wyjazdu: dojazdy, noclegi, wyżywienie (3 posiłki dziennie: śniadanie, lunch, obiadokolacja), 6-dniowy skipass, szkolenie narciarskie, opieka trenerska oraz ubezpieczenie Wiener "Ubezpieczni w Podróży"

Jako opcja dodatkowa możliwe jest wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji. Składka za ubezpieczenie wynosi 36 EUR od osoby. Umowa ubezpieczenia musi być zawarta w ciągu 7 dni od wpłaty zaliczki. Szczegóły warunków ubezpieczenia kosztów rezygnacji >

Płatność przyjmujemy na rachunek walutowy:

Fundacja Potwory Klub Sportowy

IBAN: PL74 1140 2004 0000 3512 1393 9139

BIC: BREXPLPWMBK

tytułem: nazwa wyjazdu_imię nazwisko uczestnika/uczestników

Instruktorzy i szkolenie

Wyjazd poprowadzą: Szymon Chmielewski (grupa 2011-2010) oraz Krzysiek Kaźmierczak (grupa 2009-2008).\

kontak do szefów wyjazdu:
szymon@potwory.com
krzysiek@potwory.com

Plan dnia na wyjeździe

Region narciarski San Pellegrino/Falcade/Alpe Lusia to jeden z naszych ulubionych – dużo tras, gwarancja śniegu i dobrych stoków treningowych. Po południu organizujemy: video analizę, omawiamy trening i postępy, rozciągamy się. Kto ma ochotę, może uciąć sobie dżemkę. Uczymy się też przygotowywać narty na kolejny dzień. W trakcie pobytu, dla urozmaicenia zajęć popołudniowych, wybierzemy się też na łyżwy lub biegówki (kto ma może zabrać swój sprzęt).

Sprzęt, co zabieramy ze sobą

  • sprzęt narciarski
  • narty SL
  • nart GS
  • cały zestaw ochraniaczy na slalom
  • pełny kask (obowiązkowo! Nie może mieć miękkich uszu.)
  • protektor na plecy
  • strój sportowy: buty do biegania, spodnie do biegania, cienka kurtka, czapka i rękawiczki