Zapraszamy na rodzinny wyjazd do Włoch! San Pellegrino to przeepięknie położona miejscowość. Do wyciągu jest dojazd na nartach, widoki są przepiękne, a jedzenie w hotelu tak dobre, że nie chce się odchodzić od stołu.

Największa grupa dzieci to te z roczników 2015 i 2016. Chcemy, żeby lepiej się poznały i spędziły ze sobą fajny czas w większych górach. Dużo pytaliście o rodzeństwa, więc dla sióstr i braci - również mamy grupy narciarskie.

Kiedy

11-18 lutego

Gdzie mieszkamy

Zapraszamy do San Pellegrino! Ośrodek narciarski położony jest na rozległej przełęczy we włoskich Dolomitach. Dolina położona jest wysoko, co gwarantuje warunki śniegowe do jazdy, a także do biegówek. Jest tam 70 km pięknych i urozmaiconych tras ze wspaniałymi widokami na włoskie Dolomity. Jest to jedno z naszych ulubionych miejsc.

Mieszkamy w zaprzyjaźnionym już nam Hotelu CRISTALLO. Jest to niewielki hotel położony 350 metrów od wyciągów. Na parterze budynku jest wypożyczalnia sprzętu oraz sklep sportowy. Po nartach można korzystać ze strefy SPA oraz małego basenu. Jedzenie jest przepyszne, więc nie liczcie na to, że wrócicie chudsi.

Pokoje są 2, 3 lub 4-osobowe.

Dla kogo

Wyjazd dla dzieci 2017-2008 z rodzicami. Jest to super miejsce do nauki dla młodych narciarzy, ale dla starszych (i dla dorosłych) jest pełno świetnych tras. Głównieprzyszykowaliśmy ten wyjazd dla dzieci 2015 i 2016, ale po licznych pytaniach o rodzeństwo robimy też grupy dla całych rodzeńst. Tak samo jak i zajęcia popołudniowe.

Koszt

1350 EUR dorosły (pokój Classic)
920 EUR dzieci 2019-2015 (w opcji z dwójką dorosłych w pokoju)
1200 EUR dzieci 2014-2008 (w opcji z dwójką dorosłych w pokoju)
350 EUR dzieci 2020-2022 (w opcji z dwójką dorosłych w pokoju)
970 EUR dzieci 2019-2015 (w opcji z jednym dorosłym)

100 EUR/osoba dopłata za pokój Superior
150 EUR/osoba dopłata za pokój Junior Suite
200 EUR/osoba dopłata za pokój VIP Suite

170 EUR szkolenie dla dorosłych

zaliczka: 1500 EUR płatna w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania maila z potwierdzeniem dostępności pokoju i wyceną wyjazdu dla Waszej rodziny.

w cenie osoby dorosłej: mieszkanie i wyżywienie (śniadania i obiadokolacje) ubezpieczenie Wiener „Ubezpieczeni w Podróży” wariant Optimum, 40 000 EUR, pakiet Travel z AS zimowym, skipass 6-dniowy Skipass Alpe Lusia San Pellegrino

w cenie dziecka: mieszkanie i wyżywienie (śniadania, lunche na stoku, obiadokolacje), 6-dniowe szkolenie narciarskie z instruktorem w kilkuosobowych grupach, ubezpieczenie Wiener „Ubezpieczeni w Podróży”, wariant Optimum, 40 000 EUR, pakiet Travel z AS zimowym, skipass 6-dniowy Skipass Alpe Lusia San Pellegrino, zajęcia popołudniowe (4 popołudnia)

cena nie obejmuje: dojazdu

Jako opcja dodatkowa możliwe jest wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji. Składka wynosi 3% ceny od osoby. Umowa ubezpieczenia może być zawarta najpóźniej do 7 dni od daty zawarcia umowy czy wpłaty zaliczki. Jeżeli zakup wyjazdu nastąpi na 30 dni przed jego rozpoczęciem, umowa musi być zawarta w dniu wpłaty zaliczki. Szczegóły ubezpieczenia >

Zapisy trwają do 31 listopada lub do chwili wyczerpania miejsc. Minimalna liczba uczestników (dzieci 2016-2015), żeby odbył się wyjazd to 15 osób.

Płatność przyjmujemy na rachunek walutowy:

Fundacja Potwory Klub Sportowy

IBAN: PL74 1140 2004 0000 3512 1393 9139

BIC: BREXPLPWMBK

tytułem: nazwa wyjazdu_imię nazwisko uczestnika/uczestników

Instruktorzy i szkolenie

Szkolenie narciarskie prowadzić będą nasi doświadczeni instruktorzy. Są to osoby, które nie tylko dobrze szkolą, ale co najważniejsze – praca z dziećmi sprawia im ogromną przyjemność. Cześć instruktorow dzieci będą znały z zajęć na Jazdowie. Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i efektywność nauczania, dlatego jeden instruktor ma pod opieką nie więcej niż 5-6 dzieci.

Zajęcia popołudniowe prowadzą ci sami instruktorzy, co na stoku. Będą to zajęcia ruchowe na zewnątrz albo plastyczne w środku. Czasami będzie to połączenie jednego i drugiego. Uzależniamy zajęcia od pogody.

Szefem wyjazdu będzie Marta Kopyt. Kontakt do Marty to: marta@potwory.com

Grupy i szkolenia narciarskie dla dorosłych

Zapraszamy na szkolenie z techniki jazdy w miłym towarzystwie. Grupy dla dorosłych liczą od 4 do 10 osób i są zróżnicowane pod względem zaawansowania. Trening narciarski trwa 2 godziny dziennie. Organizujemy dwie grupy: poranną i popołudniową. Wszystkim dorosłym, którzy chcą pojeździć sportowo czy rekreacyjnie przypominamy, że bardzo ważne jest odpowiednie kondycyjne przygotowanie przed sezonem! Nie prowadzimy szkolenia dla osób dopiero zaczynających przygodę z narciarstwem ani grup snowboardowych.

Szkolenie dla dorosłych jest dodatkowo płatne 170 EUR. Minimalna liczba uczestników, żeby zorganizować szkolenie dla dorosłych to 10 osób (dwie grupy po 5 osób).

Zajęcia popołudniowe dla dzieci

Aktywność nie kończy się na stoku, po południu po drobnej przekąsce popołudniowej i odpoczynku zabieramy dzieci na zajęcia popołudniowe. W zależności od stopnia zmęczenia i pogody (nie tylko ducha) dzieci mają zajęcia plastyczno-twórcze lub sportowe na zewnątrz. Jedno popołudnie jest dniem bez zajęć popołudniowych. Można wtedy wybrać się na wycieczkę do Falcade, rodzinnie poleniuchować lub przejść się na spacer po przepięknych okolicznych ścieżkach.

Plan dnia na wyjeździe

Spotykamy się na miejscu w hotelu Cristallo w sobotę 11 lutego od godziny 14:00. Wyjazd rozpoczynamy wspólną obiadokolacją o 18:30, kończymy w sobotę 18 lutego śniadaniem. Pokoje musimy opuścić do godziny 10:00.

Plan pozostałych dni to:

7:30 - 9:00 śniadanie

9:30 wyjście na narty

15:00 - 15:30 powrót do hotelu

17:00 - 18:00 zajęcia popołudniowe

18:30 - 20:00 obiadokolacja

Sprzęt, co zabieramy ze sobą

Każdy uczestnik musi mieć swój sprzęt narciarski (narty, buty narciarskie, kijki, kask, gogle, dzieci również żółwika). Sprzęt można wypożyczyć na miejscu. Warto z wyprzedzeniem zarezerwować sobie sprzęt w wypożyczalni. Potwory nie pośredniczą w wypożyczaniu sprzętu.