Zapraszamy na rodzinny wyjazd z Potworami do Andalo! Miejscowość położona jest w regionie Trentino z widokiem na Dolomity di Brenda. Szkolenie będziemy prowadzić dla dzieci z roczników od 2015 do 2008. Dla młodszego rodzeństwa już jeżdżącego samodzielnie, w przypadku wyjazdu całej rodziny, będzie dodatkowa grupa (2017-2016). Dzieci młodsze, które jeszcze nie jeżdżą, zapraszamy na przedszkola na Kalatówkach. Dla dorosłych również proponujemy grupy treningowe.

Andalo to jeden z najbardziej znanych kurortów narciarskich we włoskich Alpach. Ośrodek Paganella to ponad 35 km zróżnicowanych tras, także każdy znajdzie coś dla siebie. Jest tam 18 wyciągów, na wysokości od 1030 do 2125 m. Dojazd autem od autostrady A22 zajmuje 30 minut. Najbliższe lotniska to Werona (130 km), Innsbruck (ok. 180 km), Bergamo (ok. 185 km).

Kiedy

18-25 lutego

Gdzie mieszkamy

Mieszkamy w 3* hotelu Alpen . Hotel zlokalizowany jest 700m od gondolki. Przystanek lokalnego skibusa pod hotelem - kursuje co 20 minut. Najmłodsze dzieci zabieramy na trening prywatnym wynajętym skibusem dla naszej grupy.

Dla spragnionych relaksu w hotelu jest SPA oraz mały basen.

Pokoje są 2, 3 lub 4-osobowe, większość z balkonem.

Śniadania w formie bufetu, ciepłe kolacje podawane przez kelnera - wybór z 3 menu (napoje do kolacji dodatkowo płatne). Z bezprzewodowego dostępu do Internetu można korzystać na terenie całego obiektu za dodatkową opłatą.

Koszt

950 EUR dorosły
750 EUR dzieci 2017-2015
970 EUR dzieci 2014-2012
1080 EUR dzieci 2011 i starsze

200 EUR dopłata za pokój Superior (odnowione pokoje 2 osobowe)
200 EUR dopłata za pokój Family 4 osobowy (połączone dwa pokoje 2 osobowe standard, każdy z własną łazienką)
250 EUR dopłata za pokój Superior Family 4 osobowy (połączone dwa pokoje 2 osobowe superior, każdy z własną łazienką)
220 EUR szkolenie narciarskie dla dorosłych 82 EUR dopłata za dziecko z jednym rodzicem

zaliczka: 1500 EUR płatna w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania maila z potwierdzeniem dostępności pokoju i wyceną wyjazdu dla Waszej rodziny.

w cenie osoby dorosłej:
mieszkanie i wyżywienie (śniadania i obiadokolacje)
ubezpieczenie Wiener „Ubezpieczeni w Podróży”
skipass 6-dniowy

w cenie dziecka: mieszkanie i wyżywienie (śniadania, lunche na stoku, obiadokolacje)
6-dniowe szkolenie narciarskie (roczniki: 2017-2008)
ubezpieczenie Wiener „Ubezpieczeni w Podróży”
skipass 6-dniowy
zajęcia popołudniowe (5 dni)

Cena nie obejmuje dojazdu.

Jako opcja dodatkowa możliwe jest wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji. Składka wynosi 3% ceny od osoby. Umowa ubezpieczenia może być zawarta najpóźniej do 7 dni od daty zawarcia umowy czy wpłaty zaliczki. Jeżeli zakup wyjazdu nastąpi na 30 dni przed jego rozpoczęciem, umowa musi być zawarta w dniu wpłaty zaliczki. Szczegóły ubezpieczenia >

Zapisy trwają do 31 listopada lub do chwili wyczerpania miejsc. Minimalna liczba uczestników, żeby odbył się wyjazd to 20 rodzin.

Płatność przyjmujemy na rachunek walutowy:

Fundacja Potwory Klub Sportowy

IBAN: PL74 1140 2004 0000 3512 1393 9139

BIC: BREXPLPWMBK

tytułem: nazwa wyjazdu_imię nazwisko uczestnika/uczestników

Instruktorzy i szkolenie

Szkolenie narciarskie prowadzić będą nasi doświadczeni instruktorzy. Są to osoby, które nie tylko dobrze szkolą, ale co najważniejsze – praca z dziećmi sprawia im ogromną przyjemność. Część instruktorów dzieci będą znały z zajęć na Jazdowie. Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i efektywność nauczania, dlatego jeden instruktor ma pod opieką nie więcej niż 6-7 dzieci.

Zajęcia popołudniowe prowadzą ci sami instruktorzy, co na stoku. Będą to zajęcia ruchowe na zewnątrz albo plastyczne w środku. Czasami będzie to połączenie jednego i drugiego.

Wyjazd poprowadzi: Krzysiek Kaźmierczak kontakt: krzysiek@potwory.com

Grupy i szkolenia narciarskie dla dorosłych

Zapraszamy na szkolenie z techniki jazdy w miłym towarzystwie. Grupy dla dorosłych liczą od 4 do 10 osób i są zróżnicowane pod względem zaawansowania. Trening narciarski trwa 2 godziny dziennie. Organizujemy dwie grupy: poranną i popołudniową. Wszystkim dorosłym, którzy chcą pojeździć sportowo czy rekreacyjnie przypominamy, że bardzo ważne jest odpowiednie kondycyjne przygotowanie przed sezonem! Nie prowadzimy szkolenia dla osób dopiero zaczynających przygodę z narciarstwem ani grup snowboardowych.

Szkolenie dla dorosłych jest dodatkowo płatne 220 EUR Minimalna liczba uczestników, żeby zorganizować szkolenie dla dorosłych to 10 osób (dwie grupy po 5 osób).

Zajęcia popołudniowe dla dzieci

Aktywność nie kończy się na stoku, po południu zabieramy dzieci na zajęcia. W zależności od stopnia zmęczenia i pogody (nie tylko ducha) dzieci mają zajęcia plastyczno-twórcze lub sportowe na zewnątrz. Jedno popołudnie jest dniem bez zajęć. Można wtedy wybrać się na wycieczkę po okolicy, rodzinnie poleniuchować lub przejść się na spacer po przepięknych okolicznych ścieżkach.

Plan dnia na wyjeździe

Dzieci ruszają rano z trenerami i uczą się jazdy w małych grupach. W przerwie jemy z dziećmi lunch. Rodzice w tym czasie mogą ciężko trenować lub opalać się z widokiem na jezioro Garda lub Dolomity. Ewentualnie spotkamy się na zamkniętej trasie sprawdzić czy już dzieci jeżdżą szybciej niż rodzice ;)

Dzień pierwszy: Spotykamy się na miejscu w hotelu w sobotę 18 lutego od godziny 14:00. Wspólna obiadokolacja o godzinie 19:00.

Dzień ostatni: Wyjazd kończymy w sobotę 25 lutego śniadaniem. Pokoje musimy opuścić do godziny 10:00.

Pozostałe dni:

7:30 - 9:30 śniadanie

8:45 wyjście na narty

15:45 powrót do hotelu (młodsze grupy wcześniejszy powrót)

17:00 - 18:30 zajęcia popołudniowe

19:00 obiadokolacja

Sprzęt, co zabieramy ze sobą

  • własny sprzęt narciarski
  • kask i gogle
  • zalecamy dla dzieci ochraniacz na plecy tzw. "żółwik"

Sprzęt można wypożyczyć na miejscu. Warto z wyprzedzeniem zarezerwować sobie sprzęt w wypożyczalni. Potwory nie pośredniczą w wypożyczaniu sprzętu.