Uwaga. Wyjazd tylko dla członków Klubu Potwory. W tym wydarzeniu mogą uczestniczyć wyłącznie członkowie klubu z opłaconą składką za bieżący sezon. Dzięki za wsparcie!

Chcę dołączyć do klubu i opłacić składkę >

Wyjazd artystyczno-taneczny dla dzieci z roczników od 2013 do 2010, które lubią tworzyć, rysować i szyć, czerpią radość działając twórczo w grupie.

Ruszamy 10 sierpnia, zbiórka o godzinie 8:30 na parkingu na błoniach Stadionu Narodowego od strony ul. Zielenieckiej (na wysokości Teatru Powszechnego). Wracamy 17 sierpnia w okolicach południa w to samo miejsce.

Kiedy

10-17 sierpnia

Gdzie mieszkamy

Bogdany, niedaleko Olsztyna (Warmia i Mazury)

Nocujemy w Domu Gościnnym "Bogdany"

Dla kogo

Zapraszamy dzieci z roczników od 2013 do 2010.

Koszt

3500 zł

W cenie wyjazdu: dojazdy, noclegi, wyżywienie, zajęcia artystyczne, opieka trenerska oraz ubezpieczenie Wiener "Ubezpieczni w Podróży"

Jako opcja dodatkowa możliwe jest wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji. Składka za ubezpieczenie wynosi 3% wartości wyjazdu od osoby. Umowa ubezpieczenia musi być zawarta w dniu podpisania umowy lub wpłaty za wyjazd. Szczegóły warunków ubezpieczenia kosztów rezygnacji >

Zaliczka 1000 zł płatna w ciągu 3 dni od zapisania się na listę. Pełna wpłata do 30 maja 2024. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 maja 2024. Minimalma liczba uczestników 15, maksymalna 22.

W przypadku braku miejsc, prowadzimy zapisy na listę rezerwową.

Instruktorzy i szkolenie

Wyjazd poprowadzi Marta Kopyt

marta@potwory.com

Plan dnia na wyjeździe

Codziennie dzieci mają zajęcia ze sztuki, tańca i prac manualnych. Przez cały wyjazd działamy twórczo. Dzieci podzielone są na grupy, by uczestniczyć w różnych typach zajęć w mniejszych zespołach. Będzie dużo tańczenia, brudzenia się farbami i szycia.

Sprzęt, co zabieramy ze sobą

Szczegółową listę materiałów artystycznych prześlemy na 2 tygodnie przed wyjazdem.