Półkolonie trwają od poniedziałku do piątku. Uprawiamy trochę sportu, trochę sztuki, dużo chodzimy, jeśdzimy komunikacją miejską lub na rowerach. Wszystkie działania odbywają się na terenie Warszawy, w różnych dzielnicach - które kolejno odkrywamy. Codziennie będziemy mieli blok sportowy i artystyczny.

Dodatkową atrakcją półkoloni jest nocleg z czwartku na piątek w Puszczy Kampinoskiej w ośrodku Baza Baranówka. Chcemy, żeby dzieci stopniowo oswajały się z wyjazdami bez rodziców i uczyły samodzielności. Szczególnie organizujemy te półkolonie najmłodszych, czyli dzieci z rocznika 2017, dla których to będzie szansa przygotowania się do samodzielnych wyjazdów.

Zbiórka codziennie: ul. Jazdów 8/1 (poniedziałek – piątek)

rozpoczynamy o godzinie 8:30, kończymy o godzinie 16:30

Kiedy

1-5 lipca

Gdzie mieszkamy

Podróżujemy po Warszawie, odkrywamy różne dzielnice i zakątki.

Dla kogo

Zapraszamy dzieci, szczególnie te najmłodsze z rocznika 2017 do 2015. WawaWEEK to propozcyja dla aktywnych dzieci, które potrafią jeździć na rowerze. Staramy się, żeby program był tak przygotowany, żeby każdy znalazł coś dla siebie, nauczył się czegoś nowego i poznał lepiej swoje miasto.

Koszt

1800 zł

W cenie półkolonii: obiad, zajęcia artystyczne, zajęcia sportowe, opieka trenerska, jeden nocleg z wyżywieniem oraz ubezpieczenie Wiener "Ubezpieczni w Podróży"

Zaliczka 600 zł płatna 3 dni od zapisania się na listę. Pełna wpłata do 30 maja 2024. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 maja 2024. Minimalma liczba uczestników 12, maksymalna 24.

W przypadku braku miejsc, prowadzimy zapisy na listę rezerwową.

Instruktorzy i szkolenie

Zajęcia prowadzi Marta Kopyt marta@potwory.com razem z Potworowymi instruktorami.

Plan dnia na wyjeździe

Codziennie organizujemy zajęcia sportowe i plastyczne. Mamy przerwy na drugie śniadanie (które dzieci zabierają gotowe z domu) oraz obiad (który zapewniamy my). Jeden dzień spędzimy rowerowo – hulajnogowo, więc warto, żeby dzieci miały opanowany jeden z tych środków transportu.

Sprzęt, co zabieramy ze sobą

Każdego dnia, dzieci powinny mieć ze sobą plecaki, a w nim drugie śniadanie (najlepiej pożywne i zdrowe) oraz bidon z wodą. Czapkę z daszkiem i ubranie, które będzie można ubrudzić. Jeśli będzie zapowiadany deszcz, zapakujcie dzieciom kurtkę przeciwdeszczową i nieprzemakalne buty. Jeśli będziemy potrzebowali czegoś wyjątkowego damy Wam znać z wyprzedzeniem.