Zapraszamy na wiosenny wyjazd rodzinny do San Pellegrino. Ośrodek narciarski położony na rozległej przełęczy we włoskich Dolomitach. Wysokość 1918m. n.p.m gwarantuje warunki śniegowe do jazdy a także do biegówek. Jest to jedno z naszych ulubionych miejsc: szerokie i urozmaicone stoki pośród gór, dobre trasy treningowe.

Kiedy

25 marca -1 kwietnia

Gdzie mieszkamy

Mieszkamy w zaprzyjaźnionym już nam Hotelu CRISTALLO. Jest to niewielki hotel położony 350m od wyciągów. Na parterze budynku jest wypożyczalnia sprzętu oraz sklep sportowy. Po nartach można korzystać ze strefy SPA oraz małego basenu. Jedzenie jest przepyszne, więc nie liczcie na to, że wrócicie chudsi.

Pokoje są 2, 3 lub 4-osobowe.

Dla kogo

Wyjazd dla rodzin z dziećmi, które były już z nami na wyjazdach i umieją już samodzielnie jeździć na nartach. Dzieci jadą z rodzicami/opiekunami.

Koszt

1200 EUR dorosły (pokój Classic)
350 EUR dzieci 2022-2019 (w opcji z dwójką dorosłych w pokoju)
850 EUR dzieci 2018-2015 (w opcji z dwójką dorosłych w pokoju)
1100 EUR dzieci 2014-2011 (w opcji z dwójką dorosłych w pokoju)
1150 EUR dzieci 2010-2008 (w opcji z dwójką dorosłych w pokoju)

100 EUR/osoba dopłata za pokój Superior

150 EUR/osoba dopłata za pokój Junior Suite 100 EUR/dopłata za dziecko jeżeli jest z jednym rodzicem

w cenie osoby dorosłej: mieszkanie i wyżywienie (śniadania i obiadokolacje) ubezpieczenie Winer „Ubezpieczeni w Podróży” skipass 6-dniowy Skipass Alpe Lusia San Pellegrino

w cenie dziecka: mieszkanie i wyżywienie (śniadania, lunche na stoku, obiadokolacje)
6-dniowe szkolenie narciarskie (roczniki: 2016-2008)
ubezpieczenie Wiener „Ubezpieczeni w Podróży”
skipass 6-dniowy
zajęcia popołudniowe (5 dni)

Cena nie obejmuje dojazdu.

Jako opcja dodatkowa możliwe jest wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji. Składka wynosi 3% ceny od osoby. Umowa ubezpieczenia może być zawarta najpóźniej do 7 dni od daty zawarcia umowy czy wpłaty zaliczki. Jeżeli zakup wyjazdu nastąpi na 30 dni przed jego rozpoczęciem, umowa musi być zawarta w dniu wpłaty zaliczki. Szczegóły ubezpieczenia >

Zapisy trwają do 20 grudnia lub do chwili wyczerpania miejsc. Minimalna liczba uczestników, żeby odbył się wyjazd to 10 rodzin.

Płatność przyjmujemy na rachunek walutowy:

Fundacja Potwory Klub Sportowy

IBAN: PL74 1140 2004 0000 3512 1393 9139

BIC: BREXPLPWMBK

tytułem: Wiosenne San Pellegrino_nazwisko rodziny

Instruktorzy i szkolenie

Szkolenie narciarskie prowadzić będą nasi doświadczeni instruktorzy. Są to osoby, które nie tylko dobrze szkolą, ale co najważniejsze – praca z dziećmi sprawia im ogromną przyjemność. Cześć instruktorow dzieci będą znały z zajęć na Jazdowie. Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i efektywność nauczania, dlatego jeden instruktor ma pod opieką nie więcej niż 5-6 dzieci.

Zajęcia popołudniowe prowadzą ci sami instruktorzy, co na stoku. Będą to zajęcia ruchowe na zewnątrz albo plastyczne w środku. Czasami będzie to połączenie jednego i drugiego.

Grupy i szkolenia narciarskie dla dorosłych

Zapraszamy na szkolenie z techniki jazdy w miłym towarzystwie. Grupy dla dorosłych liczą od 4 do 10 osób i są zróżnicowane pod względem zaawansowania. Trening narciarski trwa 2 godziny dziennie. Organizujemy dwie grupy: poranną i popołudniową. Wszystkim dorosłym, którzy chcą pojeździć sportowo czy rekreacyjnie przypominamy, że bardzo ważne jest odpowiednie kondycyjne przygotowanie przed sezonem! Nie prowadzimy szkolenia dla osób dopiero zaczynających przygodę z narciarstwem ani grup snowboardowych.

Szkolenie dla dorosłych jest dodatkowo płatne 270 EUR Minimalna liczba uczestników, żeby zorganizować szkolenie dla dorosłych to 10 osób (dwie grupy po 5 osób).

Zajęcia popołudniowe dla dzieci

Aktywność nie kończy się na stoku, po południu po drobnej przekąsce popołudniowej i odpoczynku zabieramy dzieci na zajęcia popołudniowe. W zależności od stopnia zmęczenia i pogody (nie tylko ducha) dzieci mają zajęcia plastyczno-twórcze lub sportowe na zewnątrz. Jedno popołudnie jest dniem bez zajęć popołudniowych. Można wtedy wybrać się na wycieczkę do Falcade, rodzinnie poleniuchować lub przejść się na spacer po przepięknych okolicznych ścieżkach.

Plan dnia na wyjeździe

Dzieci ruszają rano z trenerami i uczą się jazdy w małych grupach. W przerwie jemy z dziećmi lunch. Rodzice w tym czasie mogą ciężko trenować lub opalać się z widokiem na Dolomity. Możemy polecić kilka wspaniałych, widokowych miejscówek.

Dzień pierwszy: Spotykamy się na miejscu w hotelu w sobotę 25 marca od godziny 14:00. Wspólna obiadokolacja o godzinie 19:00.

Dzień ostatni: Wyjazd kończymy w sobotę 1 kwietnia śniadaniem. Pokoje musimy opuścić do godziny 10:00.

Pozostałe dni:

7:30 - 9:30 śniadanie

8:45 wyjście na narty

15:45 powrót do hotelu (młodsze grupy wcześniejszy powrót)

17:00 - 18:30 zajęcia popołudniowe

19:00 obiadokolacja

Sprzęt, co zabieramy ze sobą

  • własny sprzęt narciarski
  • kask i gogle
  • zalecamy dla dzieci ochraniacz na plecy tzw. "żółwik"

Sprzęt można wypożyczyć na miejscu w hotelu. Warto z wyprzedzeniem zarezerwować sobie sprzęt w wypożyczalni. Potwory nie pośredniczą w wypożyczaniu sprzętu, ale oczywiście możemy pomóc i doradzić.