Uwaga. Wyjazd tylko dla członków Klubu Potwory. W tym wydarzeniu mogą uczestniczyć wyłącznie członkowie klubu z opłaconą składką za bieżący sezon. Dzięki za wsparcie!

Chcę dołączyć do klubu i opłacić składkę >

Wyjazd rodzinny, na którym dzieci uczą się gotować, żeglować i spędzają dużo czasu na dworze. Rodzice w tym czasie mogą mieć czas dla siebie.

Uwaga! Pokoje dwuosobowe są już zajęte. Przyjmujemy zapisy na listę rezerwową lub możecie wybrać większy pokój.

Kiedy

24-31 sierpnia

Gdzie mieszkamy

Siedlisko Gizewo w okolicach Mrągowa

Dla kogo

Zapraszamy rodziny z dziećmi z roczników 2019 – 2016. Wyjazd do Gizewa jest trochę podobny do wyjazdu na Kalatówki. Tyle, że zamiast nart dzieci mają żeglarstwo, gotowanie, sporty i elementy sztuki. Rodzice w trakcie zajęć mają czas wolny.

Koszt

Dorosły: 3000 zł

W cenie: nocleg, wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) oraz ubezpieczenie Wiener "Ubezpieczni w Podróży"

Dziecko: 3200 zł

W cenie: nocleg, wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), zajęcia sportowe/dodatkowe, opieka trenerska oraz ubezpieczenie Wiener "Ubezpieczni w Podróży"

Dojazd: własny

Jako opcja dodatkowa możliwe jest wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji. Składka za ubezpieczenie wynosi 3% wartości wyjazdu od osoby. Umowa ubezpieczenia musi być zawarta w dniu podpisania umowy lub wpłaty za wyjazd. Szczegóły warunków ubezpieczenia kosztów rezygnacji >

Zaliczka 2000 zł płatna w ciągu 3 dni od potwierdzenia. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 maja 2024. Wpłata pełnej kwoty do 20 czerwca 2024 Minimalma liczba uczestników 20, maksymalna 35.

Instruktorzy i szkolenie

Szefową wyjazdu będzie Asia Majlert-Król

asia@potwory.com

Zajęcia kulinarne poprowadzi Ania Kopyt. Znana Wam przede wszystkim z kawiarenki na Jazdowie oraz przepysznych posiłków na Bornholmie. Uczy dzieci mieszania, krojenia, próbowania. Szykują razem wspaniałe potrawy, które potem dzieci mogą odtwarzać w domu.

Plan dnia na wyjeździe

Spotykamy się na miejscu 24 sierpnia po południu. Zajęcia zaczynamy w niedzielę. Ostatni dzień zajęć jest w piątek.

Każdy dzień (od niedzieli do piątku) wygląda podobnie. Po śniadaniu dzieci wychodzą na zajęcia: żeglarskie, sportowo - artystyczne lub kulinarne. Zajęcia są w małych grupach, najczęściej podzielonych wiekiem.

Na zajęciach żeglarskich dzieci uczą się podstaw żeglarstwa pływając na omedze, uczą się o wiatrach, wodzie, węzłach i innych słowach na ,,w”. Na zajęciach kulinarnych jedzą palcami dużo masła i soli, obsypują się mąką i odkrywają że lubią kiszone ogórki. Często gotują coś pysznego, co jemy razem, całymi rodzinami przy kolacji. TUTAJ LINK DO FILMU O TYM JAK PIECZEMY DROŻDŻÓWKI! Ostatni blok zajęć to zajęcia sportowo artytyczno przygodowe, na których codziennie robimy trochę co innego. Zobaczcie jaki film nakręciliśmy tam, kiedy byliśmy ostatnio! LINK DO FILMU

Sprzęt, co zabieramy ze sobą

  • buty do sportów wodnych
  • czapka z daszkiem
  • strój od deszczu: spodnie, kurtka, kalosze
  • strój kąpielowy
  • worek/plecak na rzeczy
  • bidon na wodę
  • kapok (będzie można też wypożyczyć)