Uwaga. Wyjazd tylko dla członków Klubu Potwory. W tym wydarzeniu mogą uczestniczyć wyłącznie członkowie klubu z opłaconą składką za bieżący sezon. Dzięki za wsparcie!

Chcę dołączyć do klubu i opłacić składkę >

EDIT: W związku z mniejszą niż spodziewana liczbą dzieci zmieniliśmy miejsce wyjazdu, za co przepraszamy! Zmiana za to wiąże się z tym, że jedzie z nami Anka Kopyt: a wraz z nią przepyszne posiłki oraz zajęcia z gotowania. Jedziemy do domu Chill Warmia, pod Olsztynem.

Szczegóły zbiórki podamy w mailu informacyjnym.

Start zapisów 23 marca (poniedziałek) o godzinie 11:00.

Kiedy

11-18 lipca

Gdzie mieszkamy

Chill warmia, okolice Olsztyna

Dla kogo

Zapraszamy dzieci z roczników 2018-2016, które lubią twórcze działania

Koszt

3600 zł

W cenie wyjazdu: dojazdy, noclegi, wyżywienie, zajęcia artystyczne, opieka instruktorska oraz ubezpieczenie Wiener "Ubezpieczni w Podróży"

Jako opcja dodatkowa możliwe jest wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji. Składka na ubezpieczenie wynosi 3% wartości rezerwacji. Umowa ubezpieczenia zgłaszana jest w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania pierwszej wpłaty za wyjazd oraz nie później niż na 7 dni przed rozpoczęciem pobytu. Szczegóły warunków ubezpieczenia kosztów rezygnacji >

Zaliczka 1000 zł od osoby płatna do 3 dni od zapisania się na listę. Pełna wpłata do 30 maja 2025. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 maja 2025. Minimalma liczba uczestników 15, maksymalna 22.

W przypadku braku miejsc, prowadzimy zapisy na listę rezerwową.

Instruktorzy i szkolenie

Wyjazd poprowadzi Marta Kopyt - artystka, autorka skiążek, populatoryzatorka matematyki! Wyjazdy hop!Art organizuje już od ponad 10 lat. Ma wspaniały kontakt z dziećmi i potrafi rozbudzić w nich wyobraźnię i pasję tworzenia. Poniżej link do informacji o Marcie i jej pracy twórczej: portfolio

książki

Kontakt do Marty: marta@potwory.com

Plan dnia na wyjeździe

Codziennie dzieci mają zajęcia ze sztuki i prac manualnych. Przez cały wyjazd działamy twórczo. Dzieci zazwyczaj podzielone są na 3 podgrupy. Codziennie każda z nich bierze udział w trzech blokach zajęć.

Sprzęt, co zabieramy ze sobą

Co należy zabrać ze sobą:

  • piórnik z ulubionymi rzeczami do rysowania/pisania
  • książkę do czytania, coś do przytulania
  • czapkę z daszkiem (!), bidon (!), kostium,
  • rzeczy do zabawy w piasku lub w wodzie (tylko jeśli ktoś ma i chce zabrać!)
  • niezbyt ładne ubrania, takie że jak się ubrudzą, to nie będzie ich szkoda
  • 30 zł, bo obok jest sklepik, chyba będziemy musiały go odwiedzić
  • czołówkę
  • krem od słońca
  • koszulę po rodzicu, może być dziurawa albo z plamami, jak ktoś nie ma to może być tiszert (bez wielu napisów) a jak ktoś nie ma to nic!, niech się nie martwi!

Telefonów nie zabieramy. Dzień telefonowania będzie w środę, a zawsze można się skontaktować z Martą Kopyt porozmawiać o swoim dziecku.